Weź udział w konkursie i wygraj sprzęt multimedialny o wartości 4000 zł dla swojej szkoły!

Formularz zgłoszeniowy

Konkurs skierowany jest do szkól podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych.

Zadaniem szkoły biorącej udział w konkursie jest zmotywowanie uczniów do opracowania projektu oraz prezentacji pt. ”Jak stworzyć EkoSzkołę?”, w której z pomocą Nauczyciela przedstawią pomysły i działania mające na celu wprowadzenie ekologicznych rozwiązań na terenie ich placówki.

Poprawiliście ekosystem podczas rozgrywki w aplikacji Ekomobilni?

Pozwól swoim uczniom zmienić swoje własne otoczenie biorąc udział w konkursie “Jak stworzyć EkoSzkołę?”

Skorzystaj z przygotowanych materiałów, które wesprą pracę uczniów przy pracy nad pracą konkursową - prezentacją mulimedialną.

postać

Zapisz się aby otrzymać gotowe materiały wspierające pracę nad tematem konkursu.

Otrzymasz:

email

zaproszenie na webinarium podczas którego przedstawimy jak kierować procesem tworzenia nowych pomysłów i rozwiązań wśród uczniów

tablica

gotową wirtualną tablicę, która pomoże uczniom w organizacji pracy grupy projektowej

dokument

przydatne materiały takie jak karty pracy, gotowe do wykorzystania podczas realizowania zadania konkursowego przez uczniów

ryba w akwarium

Jeśli jeszcze nie rozegrałeś gry w aplikacji, zajrzyj tam, by poznać świat naszych bohaterów.

Zadanie konkursowe - 3 kroki


Za pomocą prezentacji, pokaż jak Wasza szkołą może stać się bardziej ekologiczna!

  1. Praca konkursowa to odpowiedź na pytanie „Jak stworzyć EkoSzkołę?”. Prezentacja multimedialna powinna zawierać autorskie pomysły uczniów na wprowadzenie ekologicznych zmian w ich placówce.
  2. Forma prezentacji multimedialnej jest dowolna. Pomysły uczniów oraz zidentyfikowane potrzeby Nauczycieli mogą zostać przedstawione z wykorzystaniem zdjęć, grafik, filmików, materiałów głosowych - liczymy na Waszą kreatywność!
  3. Przesłane prace będą oceniane według czterech kategorii: wartość merytoryczna, pomysłowość, estetyka i innowacyjność zaprezentowanych rozwiązań.

Jak wziąć udział w konkursie?


Nagrody


Spośród wszyskich nadesłanych prac, wyłonimy 5 laureatów, którzy zostaną nagrodzeni bonem na sprzęt multimedialny o wartości 4000 zł!